Glory plant groot kickboks evenement in Marokko - Dit is wat we weten

Glory Kickboxing heeft veel Marokkaanse vechters en fans. De organisatie werkt aan plannen om een evenement in Marokko te organiseren. Vorig jaar waren er al signalen dat dit zou gebeuren.
Voormalig Glory-directeur Maurice Hols bezocht Marokko om locaties te verkennen. Hols werd echter vervangen door de Amerikaan Marshall Zelaznik, die nu het project lijkt over te nemen. Glory heeft grote namen zoals Jamal Ben Saddik, Tarik Khbabez en Hamicha in haar gelederen.
Obstakels bij de organisatie van het evenement
Een insider waarschuwt dat de plannen moeilijker zijn dan ze lijken. "Zelaznik mag dan zeggen dat Glory Marokko eraan komt, dit jaar of volgend jaar, maar er zijn obstakels," zegt de bron.
"In Marokko gebeurt niets zonder toestemming van de koning. Als hij het goedkeurt, kan het snel gaan. Maar dat is nog niet het geval."
Realiteit achter de grote aankondiging
Eerder deze week kondigde Zelaznik vol vertrouwen aan dat een Glory-evenement in Marokko mogelijk dit jaar al zal plaatsvinden. Insiders betwijfelen echter of dit realistisch is. "Op dit moment ligt de focus van Marokko op voetbal en het WK.
Het land wil zich internationaal sterk positioneren en zet daar alles op in."
Andere plannen en geruchten in de kickbokswereld
Dat een Glory-evenement in Marokko een interessante stap is, staat vast. Toch heeft de organisatie in eigen land nog geen volle agenda bekendgemaakt. Behalve het Last Heavyweight Standing-toernooi, dat door het jaar heen plaatsvindt, zijn er nog geen verdere aankondigingen gedaan.
Ondertussen gaan er geruchten dat een bekende Glory-vechter plannen heeft om zijn eigen reeks evenementen in Marokko te organiseren. De naam van deze vechter is nog niet bekend, maar verschillende bronnen bevestigen de speculaties.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties