🎥 Mohammed Boutasaa doorbreekt verliesreeks met winst op Furkan Karabag in Thailand Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

🎥 Mohammed Boutasaa doorbreekt verliesreeks met winst op Furkan Karabag in Thailand

🎥 Mohammed Boutasaa doorbreekt verliesreeks met winst op Furkan Karabag in Thailand

Mohammed Boutasaa is het eindelijk gelukt zijn eerste winst te boeken bij ONE championship vandaag door de Turk Furkan Karabag te verslaan in wat een technisch partijtje kickboksen werd.

Voor de Nederlands-Marokkaanse Boutasaa die voorheen een ongeslagen record had bij onder andere Enfusion was het alles of niets vandaag tijdens ONE Friday Fights 35 in het Lumpinee Stadium, Bangkok. Boutasaa die in 2022 zijn debuut bij ONE verloor tegen Sitthichai Sitsongpeenong en eerder dit jaar weer tegen een verlies aanliep dit keer tegen Mohammad Siasarani, was er alles aan gelegen te winnen.

De Turkse Karabag was geen makkelijke tegenstander en leek gelijk op te gaan met Boutasaa die duidelijk op zoek was naar een knockout. Deze viel echter niet en het kwam aan op de jury die oordeelde dat Boutasaa via een unanieme beslissing had gewonnen.

De eerdere wedstrijd tegen Mohammad Siasaran liep niet goed af voor Boutasaa

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

6 reacties

koen97 +268

Het was een spannende wedstrijd tussen Boutasaa en Karabag! Hoewel ik een fan ben van Karabag, moet ik toegeven dat Boutasaa het goed deed vandaag. Ik kijk uit naar zijn volgende wedstrijd bij ONE championship.

29-09-2023 16:07

lieke83 +261

Ik had graag een knockout gezien van Boutasaa, maar het lijkt erop dat hij meer technisch is gaan spelen in plaats van agressief. Misschien is dit de nieuwe strategie die hij nodig heeft om meer wedstrijden te winnen.

29-09-2023 16:27

jasper91 +295

Eerlijk gezegd had ik verwacht dat Boutasaa zou verliezen gezien zijn eerdere prestaties bij ONE. Maar het lijkt erop dat hij zichzelf heeft weten te verbeteren en zich heeft voorbereid voor deze wedstrijd. Goed gedaan!

29-09-2023 16:34

boksqueen67 +438

Ik weet niet zeker of ik het eens ben met de beslissing van de jury. Karabag leek gelijk op te gaan met Boutasaa en ik betwijfel of Boutasaa echt de betere was in deze match. Maar goed, het is wat het is.

29-09-2023 16:52

anouk52 +277

Ik vind dat Boutasaa eerder had moeten winnen bij ONE. Hij heeft veel potentieel en het is jammer dat hij twee keer op rij heeft verloren. Hopelijk is deze overwinning het begin van een reeks voor hem.

29-09-2023 16:54

kickboxkoning89 +518

Echt gaaf om te zien dat Boutasaa eindelijk zijn eerste overwinning bij ONE championship heeft weten te behalen. Het was geen gemakkelijke strijd, maar hij heeft het toch maar mooi gedaan!

29-09-2023 16:14
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws