🎥 OEPS! Scheidsrechter krijgt kaakslag van kickbokser tijdens verhit K-1 gevecht Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

🎥 OEPS! Scheidsrechter krijgt kaakslag van kickbokser tijdens verhit K-1 gevecht

🎥 OEPS! Scheidsrechter krijgt kaakslag van kickbokser tijdens verhit K-1 gevecht

Sina Karimian vandaag voor een stevige verrassing door de scheidsrechter onderuit te slaan terwijl hij in actie was tegen Claudio Istrate. Dit incident vond plaats tijdens een 8-man open gewicht Grand Prix-toernooi, dat de terugkeer markeerde van de legendarische K-1-kickboks competitie.

Het gevecht tussen Sina Karimian en Claudio Istrate vond plaats in de Yokohama Arena in Kanagawa, Japan, en zorgde voor een schokgolf. Het bewuste moment deed zich voor toen de scheidsrechter tussenbeide kwam om beide vechters te scheiden na een intensieve uitwisseling. In plaats van de gebruikelijke reactie, raakte Karimian de scheidsrechter en sloeg hem neer.

De menigte en degenen die het gevecht op televisie volgden, keken verbaasd toe terwijl de scheidsrechter neerstortte. Het gevecht werd onmiddellijk stilgelegd, en medisch personeel kwam naar de scheidsrechter om zijn toestand te controleren. Na een korte pauze, waarin de scheidsrechter werd behandeld, werd het gevecht hervat.

De Terugkeer van K-1

Het K-1-gevecht tussen Sina Karimian en Claudio Istrate was onderdeel van een 8-man open gewicht Grand Prix-toernooi, dat de veelgeprezen terugkeer van K-1 markeerde. De competitie heeft in de loop der jaren enkele van 's werelds grootste kickboksers voortgebracht en staat bekend om zijn spectaculaire gevechten en technische vaardigheid.

Het toernooi trok niet alleen de aandacht van fans over de hele wereld, maar ook van bekende namen in de kickbokswereld, zoals de Nederlandse kickbokslegende Peter Aerts, die het evenement bijwoonde.

Wie deden er mee aan de K-1 ReBOOTH Grand Prix?

Naam vechter vs Naam vechter
Mahmoud Sattari vs Claudio Istrate
Sina Karimian vs Kerim Jemai
Michal Turinsky vs Ariel Machado
Valentin Bordianu vs Liu Ce (Finale winnaar)

Plaats reactie

666

6 reacties

boksqueen67 +438

Het was geweldig om te zien dat Peter Aerts bij het evenement was. Hij is echt een legende in de kickbokswereld en ik hoop dat hij niet te teleurgesteld was door het gedrag van Karimian.

10-09-2023 10:55

anouk52 +277

Ondanks dit incident ben ik wel blij dat de K-1 terug is. Het is altijd spectaculair om naar te kijken en ik heb veel respect voor de technische vaardigheden van de vechters.

10-09-2023 11:08

muaythaiexperte +346

Zelfs al was het een intense uitwisseling, het slaan van de scheidsrechter was echt te ver. Ik hoop dat de organisatie streng optreedt tegen dit soort gedrag.

10-09-2023 11:10

tim36 +255

Ik ben een grote fan van K-1, maar dit soort incidenten maken me wel aan het twijfelen. Het lijkt erop dat sommige vechters geen respect meer hebben voor de sport en de regels.

10-09-2023 11:34

lieke83 +261

Ik snap dat emoties hoog kunnen oplopen tijdens een gevecht, maar het slaan van een scheidsrechter is gewoon onacceptabel. Karimian heeft zichzelf echt in de voet geschoten met deze actie.

10-09-2023 10:58

koen97 +268

Wow, ik heb nog nooit zoiets gezien in een K-1 gevecht! Karimian zou echt een zware straf moeten krijgen voor dit soort gedrag. Het is respectloos en onprofessioneel.

10-09-2023 10:47
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws