Totale mismatch? Kickboksbeest Kryklia sloopt rivaal - bakken kritiek na scheve partij! Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Totale mismatch? Kickboksbeest Kryklia sloopt rivaal - bakken kritiek na scheve partij!

Totale mismatch? Kickboksbeest Kryklia sloopt rivaal - bakken kritiek na scheve partij!

Roman Kryklia lijkt voorlopig niet te stoppen. De Oekraïense vechter won opnieuw met overmacht. Dit keer versloeg hij Lyndon Knowles in de hoofdpartij van ONE Fight Night 30 in Bangkok.

Het gevecht duurde slechts iets meer dan twee minuten. Kryklia sloeg zijn tegenstander in de eerste ronde knock-out. Daarmee behield hij zijn wereldtitel in het zwaargewicht Muay Thai.

Fans noemen het gevecht een mismatch en hekelen ONE

Veel fans en vechters vonden het duel ongelijk. Knowles had weinig kans tegen de veel grotere en sterkere Kryklia.

De kritiek op ONE groeide snel. Mensen vergelijken het met Glory, waar Rico Verhoeven binnenkort tegen de veel lichtere Vakhitov vecht. Ook dat gevecht ligt onder vuur.

Kryklia opent fel en maakt meteen het verschil

Kryklia begon scherp. Binnen enkele seconden zette hij Knowles onder druk met harde stoten. Zijn vuisten kwamen snel en precies.

Na een harde knie in het midden en een linkse hoek ging Knowles neer. Hij krabbelde overeind, maar Kryklia rook zijn kans.

Knock-out na iets meer dan twee minuten

De Oekraïner maakte het direct af. Met een loeiharde rechtse stoot sloeg hij Knowles opnieuw neer. Dit keer was het klaar. De scheidsrechter telde hem uit op 2:10 in de eerste ronde.

Het publiek in het Lumpinee Stadium stond op de banken. De sfeer was uitgelaten, maar de discussie over matchmaking blijft.

Kryklia blijft winnen, maar kan niet meedoen aan Glory-toernooi

Met deze winst heeft Kryklia nu vijftien zeges op rij, waarvan zeven binnen ONE. Zijn totale record staat op 51 overwinningen en 7 nederlagen.

Ondanks zijn vorm kunnen fans hem niet zien op het Glory Last Heavyweight Standing-toernooi. Door zijn contract met ONE mag hij niet meedoen.

Dat zorgt voor frustratie. Veel fans hadden hem graag daar gezien. Voor nu blijft hij de koning bij ONE, maar de vraag blijft: wie kan hem stoppen?

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws