'F*ck Chandler!' Conor McGregor vraagt om gevecht met kersverse UFC kampioen'

Conor McGregor daagt Justin Gaethje uit na UFC 291 eerder vandaag waar laatstgenoemde zich kroonde tot 'The Baddest Mother Fucker in de UFC.
UFC ster Conor McGregor, bekend om zijn tweet & delete uitspattingen, begon onmiddellijk met het volgende: "Justin, ik zal je eens flink in elkaar slaan" en daarna volgde met de uitdaging.
"Ik ben de echte Baddest Mother Fucker, hij kan vechten voor kruimels als hij wil, maar ik wil uitdagingen, ik bepaal de regels, ik ben er om klappen uit te delen, Fuck Chandler, als je het wil, vraag er dan om."
Conor McGregor wil niet tegen Michael Chandler vechten
Het is niet de eerste keer McGregor het heeft over het schrappen van het gevecht met Chandler, en op dit punt moet je je afvragen of hij deze überhaupt serieus neemt want de Ier is nog steeds niet in het USADA-programma opgenomen.
Michael Chandler heeft de tweets niet gemist en heeft er zelf ook een geplaatst: "Gewoon in het potje plassen @TheNotoriousMMA, het is niet zo ingewikkeld.... #ufc291".
Het zal interessant zijn om te zien hoe dit allemaal gaat verlopen. Krijgt Chandler de kans om Conor McGregor in de octagon te ontmoeten of wordt Justin Gaethje de volgende man in de rij om de Ierse vechter te treffen?
Plaats reactie
4 reacties
Grobbie +480
Het wordt een beetje vermoeiend, aandacht zoeken, hij heeft gewoon teveel geld,
Mensen vechten om het geld, hij is financieel onafhankelijk en heeft het niet nodig, kan de grond niet aan 12
Weken afzien afvallen hard worden het is gewoon voorbij, maar wil wel de aandacht erg vermoeiend. Laat hem lekker tegen Edwards vechten of chimaev, laat islam hem lekker in elkaar slaan, ik denk dat volkanovski hem ook wel een veeg uit de pan wil geven……genoeg mensen die hem ff lekker aftrappen…want die snelle linker kennen ze nou wel die grote mond ook.
koen97 +266
Ik ben het helemaal zat met McGregor en zijn grote mond. Altijd maar roepen dat hij de beste is, maar als hij echt zo goed is, waarom is hij dan nog steeds niet in het USADA-programma opgenomen? Ik zeg, laat Gaethje hem maar eens even een lesje leren. En Chandler? Die kerel heeft meer klasse in zijn pink dan McGregor in zijn hele lichaam.
iris68 +307
Jongens, ik kan niet wachten om te zien hoe dit zich ontvouwt! McGregor is altijd zo'n drama koning, maar ik heb het gevoel dat hij niet klaar is voor Gaethje. En Chandler? Laat me niet lachen, die kerel zou geen kans maken tegen McGregor.
Grobbie +480
Uhm heb je chandler zien vechten ? Echt een krijger gaat zwaar worstelen. Maar maak je geen illusie Conor gaat moet meer vechten
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties