Knock-out in halve minuut! Russische vechtmachine sloopt ex-UFC vechter (video) MMA Nieuws
MMA Nieuws

Knock-out in halve minuut! Russische vechtmachine sloopt ex-UFC vechter (video)

Knock-out in halve minuut! Russische vechtmachine sloopt ex-UFC vechter (video)

Gadzhi Rabadanov heeft zijn eerste partij van 2025 met een statement geopend. Tijdens het co-main event van PFL 3 liet hij geen twijfel bestaan over zijn intenties. Binnen 32 seconden sloeg hij Marc Diakiese bewusteloos met een reeks verwoestende stoten op de grond.

Diakiese begon het gevecht fel en probeerde zijn striking te laten zien met een trap richting Rabadanov. Maar die actie pakte totaal verkeerd uit. Rabadanov ving de trap op, ging direct voor de takedown, en zette meteen zwaar ground-and-pound in.

De knock-out volgde razendsnel na één vernietigende rechtse stoot

Nadat Rabadanov bovenop Diakiese kwam, regende het stoten. Eén rechtse kwam hard door en schakelde Diakiese volledig uit. Hij viel slap neer op het canvas. De scheidsrechter greep meteen in om erger te voorkomen.

Diakiese bleef even op de grond liggen voordat hij op een stoel geholpen werd. De knock-out was zo heftig dat het publiek stilviel. Daarna barstte het los.

Rabadanov blijft nederig ondanks zijn elfde zege op rij

Rabadanov zei na afloop dat hij respect houdt voor al zijn tegenstanders. “Dit is sport. Ik wil niemand breken, ik wil gewoon winnen,” aldus de Rus. “Hij heeft een familie, hij heeft fans. Ik begrijp hem. Maar ik moet bewijzen dat ik hier hoor.”

De overwinning was zijn elfde op rij, waarvan vijf in de PFL. Rabadanov is nu topfavoriet voor het PFL-lichtgewichttoernooi. In de halve finale treft hij Jay-Jay Wilson.

0 claps
0 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws