Nutteloos! UFC kampioen Makhachev moet gevecht weigeren - Dit is waarom! MMA Nieuws
MMA Nieuws

Nutteloos! UFC kampioen Makhachev moet gevecht weigeren - Dit is waarom!

Nutteloos! UFC kampioen Makhachev moet gevecht weigeren - Dit is waarom!

Islam Makhachev heeft laten weten dat hij liever een gevestigde uitdager op 155 pond tegenover zich ziet dan nog een vechter uit het vedergewicht. Hij versloeg Alexander Volkanovski al twee keer toen die de kampioen was op 145 pond.

Nu Ilia Topuria overweegt over te stappen naar het lichtgewicht, vindt Makhachev dat hij eerst een gevecht om de nummer 1-positie moet winnen.

Chael Sonnen vindt het een belediging

UFC-legende Chael Sonnen is het daarmee eens. In ESPN’s “Good Guy/Bad Guy” besprak hij het gerucht dat de UFC Makhachev en Topuria tegenover elkaar wil zetten.

Sonnen denkt dat Makhachev geen enkele angst heeft voor de Spanjaard, maar dat hij zich beledigd zou voelen als hij wéér tegen een vechter uit een lagere gewichtsklasse moet vechten.

Nutteloos! UFC kampioen Makhachev moet gevecht weigeren - Dit is waarom!
Islam Makhachev

Sonnen over Makhachev’s bereidheid om te vechten

“My first sense is that’s fake news, en het is een echte belediging voor Islam,” zei Sonnen. “Ik geloof niet dat Islam bang is om tegen iemand te vechten. Het bewijs?

Hij nam een gevecht tegen Renato ‘Money’ Moicano aan zonder trainingskamp, zonder voorbereiding, gewoon omdat hij vond dat het juiste moest gebeuren. Hij zorgt ervoor dat de gouden regel gevolgd wordt: de show moet doorgaan.”

Nog geen zekerheid over titelgevecht

Volgens Sonnen is er nog niets bevestigd over een titelgevecht tussen Makhachev en Topuria. Hij vindt het vreemd dat Makhachev drie keer op rij tegen een vechter uit het vedergewicht zou moeten vechten, terwijl hij zelf al heeft aangegeven dat hij juist een gewichtsklasse hoger wil proberen.

“Ik denk dat het niet meer dan een gerucht is,” zei Sonnen. “Ik vind het zelfs een beetje beledigend om aan Islam te vragen: ‘Wil je vechten tegen een vechter van 145 pond?’ terwijl dat dan al de derde keer zou zijn. Islam heeft duidelijk gezegd dat hij een gewichtsklasse omhoog wil. Als hij dat niet mag doen, waarom moet hij dan wéér iemand uit een lagere klasse bevechten?”

UFC houdt opties open

Ariel Helwani meldde dat de UFC kijkt naar Makhachev vs. Topuria, mogelijk al tijdens International Fight Week. UFC-baas Dana White heeft echter publiekelijk gezegd dat er geen garantie is dat “El Matador” de volgende uitdager wordt.

Het is nu aan de matchmakers van de UFC om te bepalen wat er gaat gebeuren.

1 claps
1 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws