🎥'Scheids ben je blind?' MMA-vechter ondergaat afstraffing tijdens gevecht

Reynaldo Acevedo maakte korte metten met Andre Bermudez eerder vandaag tijdens Titan FC 81 in Santo Domingo, Dominicaanse Republiek. Echter krijgt de scheids commentaar op zijn optreden.
Toegegeven het was een knaller van een spinning back kick die het einde inluidde van Bermudez, gevolgd met een afstraffing van jewelste. Echter zijn de commentaren van de kritische fans niet van de lucht. Deze richten zich vooral op de scheidsrechter die vinden dat hij te land liet doorvechten.
Lees ook
UFC-ster Alex Pereira uitgedaagd door voormalig Glory kickboks tegenstander! 'KO wreken'
Gevecht Charles Oliveira en Beneil Dariush afgelast voor UFC 288 op 6 mei
Spinning back kick luidt einde gevecht in
"He die scheids is zeker blind of zo. Hij laat te lang doorvechten man", leest een reactie op social media. Een andere reactie zegt dat bij de UFC dit nooit had gebeurt. "Dit zou bij de UFC niet voorkomen, Jesus wat slecht."
Of de scheids te lang liet doorvechten valt te betwijfelen, de organisatie staakte de partij niet en Acevedo ging met de winst naar huis.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties