Topjudoka Roy Meyer naar UFC? 'Het perfecte succes recept' MMA Nieuws
MMA Nieuws

Topjudoka Roy Meyer naar UFC? 'Het perfecte succes recept'

Topjudoka Roy Meyer naar UFC? 'Het perfecte succes recept'

Roy Meyer, een van Nederland's meest succesvolle judoka’s, liet afgelopen week tijdens Boxing Influencers zien dat hij meer in huis heeft dan alleen judo. De atleet verbaasde het publiek met zijn boksvaardigheden en krachtige optredens.

Dit roept de vraag op of Meyer zijn judocarrière zal voortzetten, of de overstap naar boksen gaat maken. Zelf noemt hij dit een belangrijk moment in zijn carrière waarin hij een nieuwe richting overweegt.

Thom Harinck ziet toekomst voor Meyer in de UFC

Kickbokspionier Thom Harinck heeft een verrassend toekomstbeeld voor Meyer. Volgens Harinck zou de Nederlandse zwaargewicht perfect passen binnen de UFC, de grootste MMA-organisatie ter wereld.

Topjudoka Roy Meyer naar UFC? 'Het perfecte succes recept'

Harinck benadrukt dat Meyer’s combinatie van judo en boksvaardigheden hem een unieke positie zou geven. "Met zijn grondtechnieken en stootkracht heeft hij alles in huis om te slagen in de UFC," aldus Harinck. "Ik gun hem daar een plek."

Experts zien de UFC als logische stap

De Amerikaanse MMA-organisatie staat bekend om zijn zwaargewichten die excelleren in boksen en kickboksen. Volgens insiders zou Meyer uitstekend kunnen meedraaien in deze competitie.

Zijn unieke mix van technieken zou hem een geduchte tegenstander maken. "Het is het perfecte recept voor een kampioen," zegt een insider. Of Meyer daadwerkelijk voor de UFC kiest, is nog niet duidelijk, maar de optie wordt serieus overwogen.

2 claps
1 bezoekers

Plaats reactie

666

3 reacties

Grobbie +480

Alsof iedereen zomaar de ufc in kan is geen k1 van vroeger freakshow

01-01-2025 14:21

marmo +26

Vind het wel een beetje een clown met zijn gedrag,beetje connor mcgregor in het groot .

01-01-2025 10:21

Houss +154

Hij heeft één influencer westrijd gewonnen en dan gooit men deze onzin de wereld in dat hij in de beste mma organisatie van de wereld zou kunnen vechten. Daarnaast is hij te juiced voor professioneel mma of boxen. Ik zie dit nooit gebeuren vanwege zijn leeftijd ook. Hij is geen Alex Pereira die de king was bij Glory.

31-12-2024 13:34
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws