Opmerkelijk! Kickbokser gaat knock-out vecht door en wint wedstrijd (video)

Tijdens een Moraingy kickbokswedstrijd op Madagaskar ging een vechter knock-out maar werd wakker gemaakt om door te vechten.
De beelden lijken vreemd over te komen maar in het Moraingy is het gewoon dat een vechter na een knock-out door mag vechten. In dit geval was het niet anders em maakte de vechter in kwestie een comeback en won ook nog eens de partij.
Wat is Moraingy?
Moraingy, ook wel bekend als "Moringue" of "Moringe", is een traditionele vechtsport die voornamelijk wordt beoefend in Madagaskar, een eilandnatie voor de oostkust van Afrika. Het is een vorm van traditioneel Malagassisch kickboksen en worstelen, een van de meest populaire traditionele sporten op het eiland.
Plaats reactie
3 reacties
k1champ66 +426
Ik ben verbaasd over de veerkracht van deze vechters! Je zou denken dat na een knock-out het voorbij zou zijn, maar deze Moraingy-vechters blijven doorgaan. Het is indrukwekkend hoe diep de sportcultuur gaat in Madagaskar, met hun unieke vorm van kickboksen en worstelen.
grapplingguru49 +328
Bedankt voor dit interessante artikel! Ik heb altijd gedacht dat een knock-out het einde van een gevecht betekende, maar blijkbaar is dit niet het geval in Moraingy. Het is goed om te zien dat deze traditionele sporten nog steeds levend en wel zijn op plaatsen zoals Madagaskar.
sander24 +302
Dit is fascinerend! Ik wist niet dat Moraingy zo'n unieke vechtsport was, waarbij knock-outs gewoon onderdeel van het spel zijn. Het is echt geweldig dat de vechter een comeback heeft kunnen maken en zelfs de wedstrijd heeft gewonnen. Wat een doorzettingsvermogen!
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties