UFC-vechter Donald Cerrone voor onbepaalde tijd geschorst


Donald Cerrone zal speciale toestemming nodig hebben voordat hij weer mag vechten.
Cerrone werd voor onbepaalde tijd geschorst door de boksafdeling van het Departement Financiële en Professionele Regelgeving van Illinois na zijn TKO verlies tegen Tony Ferguson tijdens UFC 238.
De vechter werd dusdanig geblesseerd dat bij het snuiten van zijn neus zijn oog gevaarlijk opwelde, dit indiceerde een zware fractuur aan zijn jukbeenderen in het gezicht.
Bewijs aanleveren
Voordat Cerrone moet een CT scan van zijn gezichtsbeenderen en een MRI van zijn hoofd overleggen voor hij toestemming krijgt om weer te vechten.
ZIE OOK>> Clash UFC-vechter Cowboy Cerrone vs Tony Ferguson
De wedstrijd tussen Cerrone en Ferguson werd gestaakt. Later kwam een verklaring uit over de toestand van Cerrone, bewerend dat hij geen gebroken botten of een gebarsten orbitaal had. Ferguson werd ondertussen 60 dagen geschorst.
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties