Badr Hari omhelst Rajabzadeh na knock-outzege op Douwes Kickboks & Muay Thai Nieuws
Kickboks & Muay Thai Nieuws

Badr Hari omhelst Rajabzadeh na knock-outzege op Douwes

Badr Hari omhelst Rajabzadeh na knock-outzege op Douwes

Het co-main event op Glory 99 in Rotterdam begon met een knal. Brian Douwes en Bahram Rajabzadeh stonden tegenover elkaar in wat vooraf werd gezien als een explosieve clash.

Rajabzadeh startte als een wervelwind. Hij gooide direct zijn hele arsenaal open om de ervaren Douwes af te stoppen. Douwes probeerde stand te houden, maar kreeg al snel een stoot die hem tegen het canvas werkte.

Het publiek voelde het al aankomen: het werd een zware avond voor de man uit Beverwijk.

Douwes toont vechtersmentaliteit maar moet na drie knockdowns buigen

Na de eerste knockdown stond Douwes op en ging door. Maar Rajabzadeh bleef druk zetten. Niet veel later viel Douwes opnieuw.

Toch gaf hij niet op en beet hij zich vast in de partij. Hij probeerde terug te komen, maar de energie en explosiviteit van Rajabzadeh waren te veel.

Bij de derde knockdown besloot de scheids dat het genoeg was. De wedstrijd was voorbij.

Rajabzadeh krijgt omhelzing van Badr Hari na indrukwekkende zege

Na afloop liep Badr Hari naar de ring. Hij gaf Rajabzadeh een omhelzing als teken van respect.

Ondanks het verlies kreeg ook Douwes de nodige waardering. Hij stapte op korte termijn in, gaf alles, maar kon deze keer niet winnen. Het publiek klapte voor zijn inzet.

2 claps
2 bezoekers

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Meer nieuws